تردمیل تایتان فیتنس TF7050

 تردمیل تایتان فیتنس TF7050 دارای 6 نمایشگر LCD است. این دستگاه ضربه گیری مکانیکی و لاستیکی دارد. شیب این تردمیل به صورت برقی از طریق دکمه های تعبیه شده بر روی دسته ها کنترل شده و تا 15 درجه نیز قابل تنظیم است. ابعاد تسمه این تردمیل 126* 44 سانتی متر و ابعاد خود این دستگاه 135*75*168 سانتی متر است. قدرت موتوری که این دستگاه دارد 1.5 اسب بخار بوده که قادر است تا 110 کیلوگرم را تحمل کند، بدون اینکه دچار مشکلی شود. در این تردمیل 9 برنامه اتوماتیک از قبل طراحی شده و 1 برنامه دستی تعبیه شده است.

سرعتی که دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است و وزن خالص این دستگاه 74 کیلوگرم می باشد. بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که کاربر به وسیله آنها به راحتی می تواند، دستگاه را به هر جایی از خانه که دوست دارد ببرد و از فضای خانه به راحتی استفاده کند. کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته های آن قرار دارد.

تردمیل تایتان فیتنس TF7000

 تردمیل تایتان فیتنس TF7000 ساخت کشور تایوان و دارای 15 ماه گارانتی و 10 سا خدمات پس از فروش می باشد. کلید اطمینان SEFTY KEY که بر روی این تردمیل قرار داده شده است، برای قطع کردن دستگاه در زمان اضطراری به کمک کاربر می آید و از به وجود آمدن خطر و مشکل برای او جلو گیری می کند. ضربه گیر لاستیکی و ضربه گیر مکانیکی این تردمیل از ایجاد فشار زیاد بر زانوها و ستون فقرات جلوگیری می کند و باعث می شود آسیبی در حین انجام دادن ورزش به بدن کاربر وارد نشود.

جک هیدرولیکی که برای این دستگاه طراحی شده است، سبب می شود تا بتوانید در صورتی که از دستگاه استفاده نکردید به راحتی دستگاه را تا کرده و از دیگر فضای خانه خود استفاده کنید. ابعاد تسمه یا همان فضای دویدن کاربر در این تردمیل 126*46 سانتی متر است. شیبی که شما می توانید ورزش کردن در حالت های متفاوت مثل تپه نوردی و کوه نوردی را در آن امتحان کنید تا 15 حالت مختلف است و توسط کلیدهای سریعی که بر روی دسته های تردمیل قرار دارد، این تغییر شیب 0، 5، 10، 15 به راحتی در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است.
 
نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است. نمایشگر این تردمیل LED است. این تردمیل دارای 9 برنامه اتوماتیک و 1 برنامه دستی است که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده کند و لذت ببرد. بر روی این دستگاه 4 چرخ تعبیه شده است که کاربر به وسیله آنها به راحتی می تواند دستگاه را به هر جایی از خانه که دوست دارد ببرد و از فضای خانه به راحتی استفاده کند.

تردمیل تایتان فیتنس TF6950

 تردمیل تایتان فیتنس TF6950 دارای کلید اطمینان SEFTY KEY است. ضربه گیر لاستیکی و ضربه گیر مکانیکی این تردمیل از ایجاد فشار زیاد بر زانوها و ستون فقرات جلوگیری می کند و باعث می شود آسیبی در حین انجام دادن ورزش به بدن کاربر وارد نشود. جک هیدرولیکی که برای این دستگاه طراحی شده است، سبب می شود تا بتوانید در صورتی که از دستگاه استفاده نکردید به راحتی دستگاه را تا کرده و از دیگر فضای خانه خود استفاده کنید.

ابعاد تسمه یا همان فضای دویدن کاربر در این تردمیل 130* 44 سانتی متر است. این تردمیل دارای 19 برنامه اتوماتیک و 1 برنامه دستی است. بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که کاربر به وسیله آنها به راحتی می تواند دستگاه را به هر جایی از خانه که دوست دارد ببرد و از فضای خانه به راحتی استفاده کند. شیبی که شما می توانید ورزش کردن در حالت های متفاوت مثل تپه نوردی و کوه نوردی را در آن امتحان کنید تا 15 حالت مختلف است.
 
نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است. نمایشگر این تردمیل LED است. این تردمیل ساخت کشور تایوان و دارای 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
صفحه قبل 1 صفحه بعد