تردمیل

انواع تردمیل

تردمیل تایتان فیتنس TF6950

 تردمیل تایتان فیتنس TF6950 دارای کلید اطمینان SEFTY KEY است. ضربه گیر لاستیکی و ضربه گیر مکانیکی این تردمیل از ایجاد فشار زیاد بر زانوها و ستون فقرات جلوگیری می کند و باعث می شود آسیبی در حین انجام دادن ورزش به بدن کاربر وارد نشود. جک هیدرولیکی که برای این دستگاه طراحی شده است، سبب می شود تا بتوانید در صورتی که از دستگاه استفاده نکردید به راحتی دستگاه را تا کرده و از دیگر فضای خانه خود استفاده کنید.

ابعاد تسمه یا همان فضای دویدن کاربر در این تردمیل 130* 44 سانتی متر است. این تردمیل دارای 19 برنامه اتوماتیک و 1 برنامه دستی است. بر روی این دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که کاربر به وسیله آنها به راحتی می تواند دستگاه را به هر جایی از خانه که دوست دارد ببرد و از فضای خانه به راحتی استفاده کند. شیبی که شما می توانید ورزش کردن در حالت های متفاوت مثل تپه نوردی و کوه نوردی را در آن امتحان کنید تا 15 حالت مختلف است.
 
نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است. نمایشگر این تردمیل LED است. این تردمیل ساخت کشور تایوان و دارای 15 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
موضوع : | بازدید : 9
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 17:29 توسط هایپرجیم |

تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان