تردمیل

انواع تردمیل

تردمیل تایتان فیتنس TF7000

 تردمیل تایتان فیتنس TF7000 ساخت کشور تایوان و دارای 15 ماه گارانتی و 10 سا خدمات پس از فروش می باشد. کلید اطمینان SEFTY KEY که بر روی این تردمیل قرار داده شده است، برای قطع کردن دستگاه در زمان اضطراری به کمک کاربر می آید و از به وجود آمدن خطر و مشکل برای او جلو گیری می کند. ضربه گیر لاستیکی و ضربه گیر مکانیکی این تردمیل از ایجاد فشار زیاد بر زانوها و ستون فقرات جلوگیری می کند و باعث می شود آسیبی در حین انجام دادن ورزش به بدن کاربر وارد نشود.

جک هیدرولیکی که برای این دستگاه طراحی شده است، سبب می شود تا بتوانید در صورتی که از دستگاه استفاده نکردید به راحتی دستگاه را تا کرده و از دیگر فضای خانه خود استفاده کنید. ابعاد تسمه یا همان فضای دویدن کاربر در این تردمیل 126*46 سانتی متر است. شیبی که شما می توانید ورزش کردن در حالت های متفاوت مثل تپه نوردی و کوه نوردی را در آن امتحان کنید تا 15 حالت مختلف است و توسط کلیدهای سریعی که بر روی دسته های تردمیل قرار دارد، این تغییر شیب 0، 5، 10، 15 به راحتی در کوتاه ترین زمان امکان پذیر است.
 
نهایت سرعتی که این دستگاه می تواند در اختیار کاربر خود قرار دهد تا 16 کیلومتر در ساعت است. نمایشگر این تردمیل LED است. این تردمیل دارای 9 برنامه اتوماتیک و 1 برنامه دستی است که کاربر به راحتی می تواند از آنها استفاده کند و لذت ببرد. بر روی این دستگاه 4 چرخ تعبیه شده است که کاربر به وسیله آنها به راحتی می تواند دستگاه را به هر جایی از خانه که دوست دارد ببرد و از فضای خانه به راحتی استفاده کند.
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
موضوع : | بازدید : 9
برچسب ها : ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 20 تير 1397ساعت 17:31 توسط هایپرجیم |

تبلیغات متنی
بک لینک ارزان
تبادل لینک رایگان
تبادل لینک رایگان